iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Akpınar Mah, Malkoçoğlu Cad, Aşık Murat Çobanoğlu Sokak No: 2 Dükkan 1 Sancaktepe / İstanbul

Cam Balkon

Cam Balkon

Katlanır cam balkon tercih ederken nelere dikkat etmeliyiz? Cam evlerimizde ve işyerilerimiz de hayatımızı kolaylaştıran bugüne kadar bir çok ürün veya ev eşyası kullanmışsınızdır. Katlanır cam balkon sistemleri hem konforlu bir hayat hemde kullanılmayan bir alanı en sağlıklı ve faydalı şekilde kullanmamızı sağlamaktadır. Kolay ve güç gerektirmeyen son derece pratik olan Katlanır cam balkon sitemleri aynı zamanda bulunduğu alana dekoratif bir görüntü sağlamaktadır. Alan kaplamaz, soğuk havayı engeller, rüzgardan ve tozdan uygulanan alanı korumaktadır. Teraslar için, evlerin balkonları ve ticari işletmelerin dış mekanları için son derece uygun ve kullanışlıdır.

Katlanır cam balkon yaptırmanız için bir çok farklı sebep vardır bunlar neredeyse yazmakla bitmez ancak en faydalarını yönlerinden bazılarını sizlerle paylaşmak isteriz. Herşeyden önce bir çok alan kapatma ve kaplama sistemine göre son derece ekonomik fiyatlara sahiptir. Neredeyse her bütçenize uygun çözümleri bulmanız mümkündür. Küçük metrajlı yerlerde yani ev balkon tipi yerlerde neredeyse fiyat yönünden alternatifsizdir. Cafe restoran gibi ticari mekanlarda ise getirisi düşünüldüğünde son derece ufak bir maliyet olduğu aşikardır. Balkonlarımız bina yapımı ile birlikte genelde tamamen açık yapılmaktadır. Buna teras yapımları da dahildir.

Ancak balkon ve buna benzer alanları yaz aylarında kullanabilsek de kış aylarında bu alanlardan faydalanma olasılığımız kalmamaktadır. Alüminyum doğrama sistemleri ile izolasyon yönünden de güçlü olması sebebi ile mevcut yerinizi kış aylarında da kulanmanızı sağlar. Kötü hava şartlarından sizleri ve uygulama yapılan alanı koruyan Katlanır cam balkon sistemleri günün tüm toz ve pisliğinden de sizleri korumaktadır. Katlanır cam balkonlar şeffaf yapısı ile kullanılan alandaki manzarayıda hiç bir şekilde etkilememektedir. Sadece yukarıda bahsedilen özelliklerde değil aynı zamanda son derece dekoratif bir görünümüzde sağlamaktadır. Her türdeki binanın dış cephesine kolay şekilde uyum sağlamaktadır. Farklı dış mekanizma renkleri ile bina ile bütünlük kurmaktadır.

Sürgülü cam balkon da bu buluşlardan ve yaşam kalitemizi artıran hem kullanışlı olması, hem dekoratif hemde daha bir çok faydalı yönü ile oldukça fazla tercih gören cam modelleridir. Eğer evimizde yaşa ticari işletmemizde bir alanı kapatmayı düşünüyorsanız sürgülü cam sistemleri alana farklı bir hava katacaktır. İstenildiğide açılan istenildiğinde kapanan şeffaf yapısı ile dışarı ile bağı koparmayan bir sistemdir. İlk başlarda her ne kadar evlerin balkonları ile tercih edilmiş olsalarda zaman içinde sayısız alanda denenmiş ve hali hazırda uzun yılladır kullanılmaktadır. Kısa bir araştırmanızın ardından fakedeceğiniz gibi sürgülü cam balkon sistemlerini kullanan yüzbinlerce kişinin olduğu kolayca görebilirsiniz. Her iki yöne sağa ve sola camlarını sürme olanağı veren sistem ayrıca manzarayı hiç bir şekilde engellemez. Uygulama yapılan alanı toz, yağmur ve çeşitli hava koşullarından korur. Güvenlik açısından da hırsızlığa karşı sistemden sisteme farklı kilit özellikleri mevcuttur.

Belirli bir alanı değil tüm katmanaları sürgülü bir şekilde çalışabilmektedir. Yaptırmayı düşündüğünüz alanla çok güzel bir bütünlük sağlayan bu sistemlerde aralarda kayıt olmadığından görünümüde çok dekoratiftir. Cam balkon fiyatları da son derece uygun olması bu ürüne ilgili sürekliliği için son derece önemlidir. Bu sistemlerin kullanımında firmamız istanbulcambalkoncu.com olarak aksesuarlar paslanmaz çelikten yapılmakta olup üstü ayrı olarak plastik kalıplar kullanılarak korumaya alınmaktadır. Bunun başlıca nedeni çelik de olsa zaman içinde oluşabilecek oksitlenmelerin önüne geçmektir. Sürgülü cam balkon sistemi eşikli veya eşiksiz iki farlı modelde kullanılabilmektedir. Sistemde kullanılan contalara su geçirmeyi öneler ve yaz kış genleşmeye karşı dayanıklıdır. Sistemde genellikle 8mm veya 10mm kalınlığından temperli cam kullanımı bulunmaktadır. İstanbul başta olmak üzere ülkemizde bir çok firmada imalatı bulunan bu ürünler firmadan firmaya kalitesi değişmektedir. Yaptırmayı düşündüğünüz alan için aceleci davranmadan detaylı bir arayışla doğru kararı verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PVC Kapı Pencere başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
7/24 En iyi hizmet