Akpınar Mah, Malkoçoğlu Cad, Aşık Murat Çobanoğlu Sokak No: 2 Dükkan 1 Sancaktepe / İstanbul

Camekanlı Kış Bahçesi

Camekanlı Kış Bahçesi

Cam çatılı kış bahçeleri özellikle kış ayılarında kullanılmak üzere çatısı açılır veya sabit camlı kış bahçesi sistemleridir. Cam çatılı kış bahçelerinin etrafı pvc, alüminyum veya katlanır cam olarak dizayn edilebilir. Cam çatılı kış bahçesi Modelleri Tek Eğim, Beşik Çatı veya Viktorial Olmak Üzere bir kaç çeşitte yapılmaktadır. Güneş kırıcı cam çatılı kış bahçesi sistemlerimizin oluşturduğu kış bahçeleri, modern, kullanışlı, havadar bir ortam sağlar. Çatı camları güneş kırıcı olup alt tarafta sera etkisi yaratmaz. Cam çatılı kış bahçesi modellerinde güneş ışınlarının sera etkisini azaltmak için çatıda reflekte temperli lamine ısıcam kullanılmaktadır. Çatı camları, üzerine sert bir cismin çarpması halinde parçalanıp aşağıya dökülmez sadece çatlar. Etraf pencerelerinde ise ısı izolasyonlu özel camlar kullanılır. Cam çatılı kış bahçesi fiyatları projenin boyutlarına göre değişmektedir.

Demir bir iskelet kurulacaksa; profillerin doğru kalınlıkta ve ebatlarda olmasına dikkat edilmelidir. Epoksi ile boyanacak demir profiller uzun yıllar sorunsuz kullanılabilmektedir. Demirde en önemli konu küflenmenin önüne geçmektir. Bunun için de kaliteli bir mastar ve epoksi boya kullanmak en doğru seçenek olacaktır. Boya rengini seçerken olabildiğince özgür olacaksınız. Alüminyum iskelet çok büyük alanlarda tercih edilmez. Daha küçük alanlarda doğru aparatlar kullanılarak inşa edilmesi gerekmektedir. Saf ve doğru et kalınlığına sahip alüminyum profil kullanımı hiç bakım gerektirmeyecektir. En önemlisi doğru kurulum meselesidir. Alüminyum iskeletlerde kaynak yapılamayacağından dolayı bütün taşıma işini vidalar ve aparatlar gerçekleştirecektir.

Ahşap düşünüyorsanız ustalık ve bir miktar da sanat işin içindedir. Masif işleyen usta sayısı her geçen gün azalmaktadır. Kaliteli ağaçlar kullanır ve doğru vernikleme ve cilalama işlemleri gerçekleştirilir ise; otantik mekanlar elde etmeniz mümkündür. Kullanacağınız ahşap desenli cam balkon modelleri mekanı çok daha estetik hale getirecektir. Bronz renk alüminyum da tercih edilebilir. Bronz alüminyum her türlü ahşap ile uyum sağlayabilen ve çok dayanıklı bir malzemedir. Bunun nedeni boya ile edilmemiş olmasındadır. Bronz renk alüminyum aynı gri renk alüminyum gibi daldırma ve termik işlemleri neticesinde elde edilmektedir. Boardex PVC profillerin içine destek sacı atılarak gerçekleştirilen bir uygulama çeşididir. Bakım gerektirmemesi bir avantajdır. İçine atılan destek sacı, malzemenin kalitesi ve işçilik sonucu belirleyen etken olacaktır. Bağlantı elemanlarının ustalar tarafından iyi tanınması gerekmektedir. Farklı durumlarda farklı çözümler gerçekleştirmek için bu şarttır.

Otomatik tente açılır – kapanır olması nedeni ile bazı müşterilerimizin tercihi olabilmektedir. Otomatik tente branda sistemi uygulanacaksa; en büyük sorun izolasyon olacaktır. Sistemin argesi iyi yapılmış ise ve uygulama soğru bir şekilde gerçekleştirilmiş ise; su alma gibi sorunlar olmayacaktır. Motorlu tente modelleri uzaktan kumanda ile çalıştırılmaktadır. Tüp motor ve kayış yardımı ile branda ileri geri hareket etmektedir. Branda kalitesine de dikkat etmek gerekir. Çok çabuk deforme olacak brandalar ileride büyük masraflara neden olabilecektir. Cam çatılarda 2 alternatif vardır. Motorlu otomatik veya sabit cam çatı modellerinden birini seçebilirsiniz. Yaz sıcaklarında üstü açık olarak kullanmak isterseniz ve illa cam çatı istiyorum diyorsanız, tercih edeceğiniz ürün motorlu (elektrikli) cam çatı olacaktır. Bu ürünler için oldukça pahalı denebilir. Buna karşılık sabit cam çatı modelleri daha makul fiyatlara sunulmaktadır. Yazın açılamıyor oluşu bir olumsuzluk olarak karşımıza çıkmaktadır.

Firmamızla iletişime geçerek ücretsiz bir keşif talep edebilirsiniz. Keşif neticesinde değerlendirme firmamız tarafından en kısa sürede yapılacak ve teklif tarafınıza iletilecektir. Seçeceğiniz ürünlere ve alanın ölçülerine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now ButtonArayınız Lütfen