Ofis Bölme Sistemleri

Ofisler en geniş çalışma ortamlarıdır. Hemen her işletmede, fabrikada, büroda ofisler aracılığıyla hedef kitleye hizmet verilir. Firmamız ofis bölme hizmetleri ile çalışma alanlarınızın, iş yerlerinizin, ofisinizin yapısına uygun olarak bölünmesini sağlıyor. Son derece hızlı olan uygulamalarımız diğer bölme ve yapı çeşitlerine göre çok daha ekonomiktir. Bu sayede çalışma alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz ofisleri kolayca ortaya çıkarabilir, yeni çalışma ortamları yaratmak için servet ödemek zorunda kalmazsınız.

Firmamıza ofis bölme talepleriniz için 7/24 ulaşabilir, fikir ve hizmet talep edebilirsiniz. Tarafımızı aradığınızda personellerimiz yerinde tespit yaparlar ve alanınıza, tercihinize, mekanın genel dokusuna uygun proje geliştirme sürecini başlatırlar. Çizimleri tamamlanan proje, ekibimizce size önerilir ve değerlendirmeniz istenir. Değişiklik talep edebilir, ya da onay verebilirsiniz. Onayladığınız taktirde üretime geçilir ve daha sonra da montaj işlemleri yapılarak yeni ofisinizi kullanımınıza sunuyoruz.

Ofis Bölme Sistemi Çeşitleri

Ofis bölme işlemlerimizde birbirinden farklı sistemleri başarıyla uygulayabiliyoruz. Tercihe ve alanın özelliklerine göre tam camlı ofis bölme sistemlerimiz, yarım ve ara camlı ofis bölme sistemlerimiz, seperatör ve yarı açık ofis bölme sistemlerimiz, dört parçalı duvar ofis bölme sistemlerimiz ile cam ofislerimiz sizleri beklemektedir.

Tam camlı ofis bölme sistemleri: Bu sistem daha çok koridora, sekretaryaya, galeriye bakan, ışık alma ihtiyacı fazlaca olan bölmelerde tercih edilir. Kapı yüksekliğe ya da tavana kadar olan kısım camlıdır. İki cam arasına jaluzi ilave edilir. Alüminyum profiller dayanıklılığı arttırır ve cam yüzeyler kolayca silinip temizlenebilir. Estetik ve fonksiyonellikleri yanında ısı ve ses izolasyonları konforu arttırır. Sisteme uygun her çeşit kapı kullanılabilir.

Yarım ve ara camlı ofis bölme sistemleri: Bu sistem daha çok masa ve koltukların dayandığı duvarlarda tercih edilip yerden 85-90 cm yüksekliğe kadar dolu, daha yukarısı ise tavana kadar camlıdır. Yatay ve dikey alüminyum profiller kullanılır. Jaluzi iki cam arasında bırakılır. Kablo geçişi gibi detaylar rahatlıkla uygulanabilir. Hem panel hem de cam yüzeyle silinebilir. Yalıtımlı ve fonksiyonelliği yüksektir.

Seperatör ve yarı açık ofis bölme sistemleri: Bu sistem duvar ısıtma, soğutma, aydınlatma ya da personelin çalışma alanlarını belirlemede tercih edilir. Yarı bölücü özelliğe sahip bu sistemde bilgisayar, elektrik, telefon kablo altyapısı rahatlıkla geçirilebilir. Hem panel hem de cam yüzeyle silinerek temizlenebilir.

Dört parçalı duvar ofis bölme sistemleri: Bu sistemde camlar yatay kullanılır. Farklı bir ortam görüntüsü ortaya çıkar. Şeffaf camlarla tamamen şeffaf bir alan oluşturulabildiği gibi mat camlarla değişik bir görünüm yakalanabilir. Estetik, yalıtımlı ve fonksiyonel olan bu sistem farklı özellikteki kapılarla kolayca kullanılabilir.

Cam ofis bölme sistemleri: Bu sistemde temperli veya lamine güvenlik camları kullanılarak şeffaf bir ortam elde edilir. Tercihe göre kumlama veya film kaplama ile dekor değiştirilebilir. Hidrolik ya da menteşeli cam kapı kullanılır.

Ergonomik, Ekonomik ve Estetik Ofis Bölmeleri

Firmamızdan alacağınız ofis bölme hizmetleri ile daha önce hiç görmediğiniz kadar şeffaf, ince profiller üzerine sağlam bir yapı oturtulmakta, benzersiz bir performans ortaya çıkarılmaktadır. Uygulamalarımızda tercih ettiğimiz ürünlerin her birisi birinci sınıf kalitede, Avrupa standartlarındadır. Bölme duvarlarımızın ışık geçirgenliği, ses izolasyonu ve ısı izolasyonu ileri derecede başarılıdır. Bu sayede ofislerde büyük alan tasarrufu sağlayarak yeni ofislere sahip olabilirsiniz. Bölme ile oluşan ofislerde tamamen özel bir alan ortaya çıkar. Isı ve ses izolasyonu sayesinde konforlu ve kullanışlı bir mekan meydana getirilir. Sökülüp takılır sistemi sayesinde farklı alanlarda, farklı şekillerde kullanılabilir. Ofis bölme hizmetleri için bizlere ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İstanbul Ofis Bölme Modelleri Hakkında

İstanbul üzerinden ofis bölme hizmetini profesyonel bir şekilde veren Nur alüminyum bütün İstanbul üzerinde olan semtlere hizmet vermektedir. Ofis bölme modelleri hakkında sayfamızdan detaylı olarak inceleme sağlayabilirsiniz uzun ömürlü kapılar ve sağlıklı açılıp kapanabilen kapılar sayesinde rahat yaşamanız için tasarlanmıştır.

 

Ofis Bölme Sistemleri Yararları

Ofis bölme sistemleri, büyük alanları daha kullanışlı hale getirmek için kullanılan sistemdir. Ofis içerisinde geniş alanın bölünerek kişiye özel çalışma ortamının oluşturulmasını sağlar. Böylelikle farklı kişiler için ofis içerisinde kişiye özel bir çalışma alanları oluşturulur. Firma olarak ofisiniz için en özel çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ofis bölme sistemleri yararları arasında sistemin diğer bölme uygulamalarına göre uygun fiyatlı ve daha kullanışlı olması yer alıyor. Firma olarak yıllardır bu sektörde müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin ofis için ihtiyaç duyduğu bölme uygulamalarını belirtilen şartlar doğrultusunda tasarlıyoruz.

Ofis Bölme Sistemleri İçin Nur alüminyum 

Ofis bölme hizmetlerinden doğru faydalanmak istiyorsanız doğru firma ile çalışmalısınız. Kullanılan malzeme, çalışmanın gerçekleştiği süre ve size sunulan fiyat oldukça önemli. Nur alüminyum ailesi olarak gerçekleştirdiğimiz ofis bölme çalışmaları ile sizlerin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunuyoruz. Firma olarak kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanıyor, kısa sürede çalışmayı bitirmeyi hedefliyor ve uygun fiyatlarla bu çalışmayı sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Çünkü biz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm sunarken müşteri memnuniyetini de yüksek tutmayı hedefliyoruz.

Ofis bölme sistemleri yararları ile ofisinizin daha kullanışlı bir alana dönüşmesini sağlıyoruz. Öncelikle ofisinize gelerek keşif yapıyor, keşfe göre plan proje oluşturuyoruz. Alanında profesyonel ekibimiz, plan ve proje eşliğinde hareket ederek bu hizmetten eksiksiz bir şekilde yararlanmanızı sağlamaktadır.

Ofis Bölme Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar Arasında Neler Yer Alıyor?

Ofis bölme sistemleri, ofis içerisinde daha kullanışlı bir alan yaratmak için kullanılan sistemdir. Ofisinizde görevli çalışma arkadaşlarınızın daha verimli işler başarabilmesi için onlara özel alanlar oluşturabilirsiniz. Firmamız nur alüminyum ile sizlere sunulan ofis bölme sistemleri yararları arasında bakalım neler bulunuyor.

Sistemin ekonomik olması

Şık bir görünüm sağlaması

Sistemin kısa sürede kurulması

Ses ve ısı izolasyonu 

Kolaylıkla çıkarılabilir ve takılabilir olması

Ofis bölme sistemleri yararları arasında bulunan bu 5 madde, ofisinizi daha kullanışlı ve daha şık bir görünüme kavuşturacaktır. Öncelikle firmamız tarafından sizlere sunulan bu sistem, yüksek kaliteye sahip malzemelerle üretilmektedir. Kaliteli malzemelerimiz sayesinde ortamın ısı ve ses yalıtımı da sağlanmaktadır. Ofis bölme sisteminin kısa sürede kuruluyor olması sayesinde zamandan tasarruf sağlamış olursunuz ve kısa sürede ofisinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Sistemin kolaylıkla kurulabilmesi gibi kolaylıkla çıkarılabilmesi de sizin için avantajdır. Çünkü çıkarılan sistemi yeniden kullanabilirsiniz.

Mekanınıza en uygun bölme ofis bölmeler, uygun fiyat, zamanında ve hızlı montaj. Yenilikçi ve modern en iyi ofis bölme duvar sistemi projeleri çiziyor ve uygulamasını yapıyoruz. Ofis bölme sistemlerinin bir diğer avantajı ise bulunduğu ortama şık bir görünüm kazandırmasıdır. Kullanılan malzemeler ile ortamın şeffaflığı sağlanırken aynı zamanda ortamın havası da değişmektedir. Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan bu sistem, uzman ekiplerimiz tarafından tasarlanmakta ve kurulmaktadır. Çeşitli model ve renklerimiz arasından ofisiniz için uygun gördüğünüz bölme sistemini tercih edebilirsiniz. Ekibimiz, ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda 7/24 hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Nur alüminyum inşaat /dekorasyon 

25 yıllık tecrübe... 

Demonte ara bölme sistemleri ofisler hastaneler okulların kurumsal firmalarda iş merkezlerinde idare kısımları üniversiteler de vazgeçilmez olan kapatma sistemlerinin başında gelmektedir.

70402317 2415275688592269 8509848634638991360 n 600x600 - OFİS ARA BÖLME DEMONTE SİSTEMLERİ

Demonte Ara Bölme Sistemleri Modelleri

70748618 2415275631925608 2019251781560696832 n 600x600 - OFİS ARA BÖLME DEMONTE SİSTEMLERİ

Demonte Ara Bölme Jaluzili Sistemleri

71085000 2415275561925615 8647458429025124352 n 600x600 - OFİS ARA BÖLME DEMONTE SİSTEMLERİ

Jazuli li sistem demonte ara bölme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alüminyum Kapı Pencere / Nur Alüminyum

Alüminyum Kapı Pencere / Nur Alüminyum

Alüminyum Kapı Pencere / Nur Alüminyum

İNCELE
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri Memnuniyeti

İNCELE
Panjur ve Kepenk

Panjur ve Kepenk

Panjur ve Kepenk / Nur Alüminyum

İNCELE