iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Akpınar Mah, Malkoçoğlu Cad, Aşık Murat Çobanoğlu Sokak No: 2 Dükkan 1 Sancaktepe / İstanbul

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış bahçesi modelleri son dönemlerde en çok tercih edilen kapatma sistemleri içerisinde yer almaktadır. Yalnızca bahçe veya konutun ön kısmı için değil, uygun bir alana da eklemeler yapılarak hayal ettiğiniz gibi bir kış bahçesi yaptırabilirsiniz. En çok tercih edilen kış bahçesi modellerini sizler için derledik.

Kış Bahçesi Montaj Tanıtım Videosu

Camekanlı Kış Bahçesi

Camekanlı kış bahçesi modelleri genellikle kapalı balkon sistemleri ile benzerlik göstermektedir. Soğuğu geçirmeyen kaliteli ve dayanıklı yapısı ile yüksek ısı yalıtımı sunabilmektedir. Dört mevsim de kış bahçesi keyfi yapabilmek için camekanlı kış bahçesi modelleri içerisinden seçim yapabilirsiniz.

Şeffaf Kış Bahçesi

Şeffaf kış bahçesi modelleri cam olan modellere kıyasla daha ekonomik modelleri kapsamaktadır. Soğuk havalara karşı dayanıklı olan özel kış bahçesi brandaları kullanılarak dizayn edilmektedir.

Dış Mekan Kış Bahçesi

Dış mekan kış bahçesi modelleri birbirinden farklı materyal ile üretilebilmektedir. Bahçe, villa önü veya istenilen boş alana özel olarak tasarım yapılabilmektedir. Uygulama yapılacak olan bölgenin coğrafi koşulları da göz önünde bulundurularak, en uygun malzeme tercih edilerek modern dış mekan kış bahçeleri üretilebilmektedir.

Kamelya Kış Bahçesi

Otantik görünümü ve klasik bir model olarak öne çıkan kamelya kış bahçesi modelleri talebe göre dört mevsime uygun olarak tasarlanabilmektedir. Günlük yaşantımızda da en sık karşılaştığımız kış bahçesi tasarımlarındandır. Bahçe ve park gibi alanlar için uygun olan kamelya kış bahçesi modelleri sudan ve nemden etkilenmeyen ahşap yapısı ile dikkat çekmektedir.

Müstakil Kış Bahçesi

En geniş tasarım ve model çeşitliliği müstakil kış bahçesi modelleri içerisinde yer almaktadır. Ağırlıklı olarak camekan tasarımlar tercih edilmektedir. Talebe uygun ölçülerde özel olarak tasarlanarak yapılmaktadır. Konutun veya yapının bütünlüğü bozulmadan tasarlanan müstakil kış bahçesi modelleri görsel açıdan istediğiniz modeli sizlere sunabilmektedir. Müstakil kış bahçesi modelleri en çok işçilik detayına sahip olan modelleri kapsamaktadır.

Kış Bahçesi Fiyatları

Kış bahçesi fiyatları tercih edilen yapı malzemesine ve uygulama yapılacak olan alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterebilmektedir. Kış bahçesi fiyatlarına etki eden tüm etkenler şu şekilde sıralanabilir.

Kış bahçesi yapılacak olan yapının veya alanın metrekaresi,
● Bahçe için kullanılacak olan malzemenin kalitesi,
● Özel tasarı model olup olmadığı,
● Kış bahçesi içerisinde yapılacak olan sistemler,
● Bahçenin yüksekliği,
● Tasarıma göre değişen işçilik kalitesi de kış bahçesi fiyatlarına etki edebilmektedir.

Kış bahçesi tasarımları içerişinden seçim yaparken, öncelikli olarak sürdürülebilir ve uzun süreli kullanım sunan kaliteli modelleri tercih etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Alüminyum Doğrama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları - 6 Yorum
 1. Muhammet dedi ki:

  Yaptınız işçilik ve işinize olan sadaketinizden dolayı size teşekkür ederim

 2. Ahmet dedi ki:

  Size güvendik bizi yanıltmadınız teşekkürler

 3. Buğlem dedi ki:

  Muhteşem hizmet

 4. Sergen Yalçın dedi ki:

  Yaptığınız kış bahçesi için çok teşekkür ederim sizlere.

  1. Ercan Öztürk dedi ki:

   Bana bir kış bahçesi lağzım.
   6m x 5m

 5. Vida tara dedi ki:

  Merhaba iyi akşamlar
  Surgu cam fiyati sormak istiyorum
  Metri kaç para?
  Kış bahçesi için

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
7/24 En iyi hizmet