iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Akpınar Mah, Malkoçoğlu Cad, Aşık Murat Çobanoğlu Sokak No: 2 Dükkan 1 Sancaktepe / İstanbul

Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı genellikle süpermarketlerde , fabrikalarda , otellerde, hastanelerede ve havaalanlarında sıklıkla kullanılan seçenekler arasında yer alır. Fotoselli kapılar görüşünü ve kaliteli şık duruşunun aksine ekonomiktir. Almaya ve kurulumuna karar verdiğiniz takdire fiyat ile ilgili görüşmeler sağlayabilirsiniz. Radarlı yana kayar kapılar ve cam kapı otomasyonları ile giriş çıkışlarınızı şık ve estetik bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Sessiz ve yüksek performans sağlayan fotoselli kapı çeşitlerimizi showroomlarımızda görebilirsiniz. Sıcak ve soğuk havalara karşı dayanıklı olmalarının yanı sıra acil durumlarda radar sistemleri iptal edilebilir özellikleri mevcuttur. Elektrik kesilmelerine karşı alınacak önlemlere sahip olan fotoselli kapı çeşitleri de mevcuttur. Kaliteli ve estetik olmalarının yanı sıra ürünlerimizdeki garanti süreleri de sizleri memnun edecektir. Akü bağlanabilen modellerin yanı sıra şifreli ve radar kontrol edilebilen özelliklerdeki fotoselli kapılarda mevcuttur.

Süresiz çalışma süreleri olan fotoselli kapılar Access kontrol sistemleri için de uyumludur. Açılma ve kapanma hızlarını kontrol edebileceğiniz modellerimiz arasında bütçenize göre uygun modelleri seçebilirsiniz. Fonksiyonellikle donatılmış fotoselli kapı otomasyonları istenilen mekanlara uygulanmaktadır. Havaalanı, otel, işyeri, plaza, hastane, poliklinik, sağlık kurumları, toplantı ve seminer salonları, okullar, süpermarketler, avm mağazaları gibi fotoselli kapıların sıklıkla kullanıldığı mekanlarda uygun ölçü ve ebatlarda fotoselli kapı otomasyonlarını üretmekteyiz. Işığa duyarlı tepki verebilen fotoselli kapı, teknolojinin insan hayatına dahil olmasıyla giderek yaygınlaşmaktadırlar. Işık geçirgenliğini baz alarak kapanıp açılma tepkisini otomatik olarak verebilmektedirler. Otomatik kapı olarak ta adlandırılabilecek olan bu sistemleri, geniş kullanım alanları ve işlevsel oluşları nedeniyle neden yoğun talep gördüklerini anlamak zor olmamaktadır. Sistemin çalışmasını sağlayan ana parçalardan birisi ise yarı iletken bir parça olan direnç sayesinde gerçekleşmektedir. Genel olarak çift yönlü hareket eden kapılar veya tek yünlü hareket kabiliyeti bulunanlar olarak ikiye ayırmak mümkündür.

Müşterilerinizin içeri girmeden önce cam panel gibi duran ve sonrasında onlar yaklaşır yaklaşmaz otomatik olarak açılması ile daha ilk adımlarında onları karşılamaları iyi bir intiba bırakmak için önemli olmaktadır. Fotoselli kapılar bunu sağlayabilecek ve şirketinizin daha ilk bakışta havasına etkili durmasını sağlayacak yegâne parçalardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Showroom gibi alanlarda çok şık ve estetik bir görüntü ile girenlerin büyülenebilmesi için bu gibi ekipmanlar neredeyse günümüz modern dünyasında şart gibidir.

Radar sistemleri gibi özellikleri efektif çalışmasını sağlamaktadır ve hava koşullarına karşı dayanıklı olması da sıklıkla tamir gibi ihtiyaçların duyulmamasını sağlayacaktır. Acil çıkış gerektiren anlarda ise istendiği takdirde radar devre dışı bırakılabilir ve hızlı bir biçimde ortam tahliye edilebilir. Aynı zamanda elektrik kesintisi gibi durumlarda da manuel olarak ayarlanabilmeleri kullanım güvenliği ve ergonomisi açısından artıları arasında yer almaktadır.

Dilendiği durumlarda şifreli giriş çıkış ayarlamaları yapılabilecek olan fotoselli otomatik kapı sistemleri, güvenlik açısından da avantajlar sunmaktadır. Talep olması durumunda ekstra bu gibi özelliklerin dahil edilmesi estetik çizgi ile işlevselliğin birleştiği noktalar arasında yer almaktadır. Açılıp kapanma hızları da rahatlıkla ayarlanabildiklerinden işletmeler veya mağalar diledikleri şekilde kendilerine göre çalışma özelleştirmesi yapabilmektedirler.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
7/24 En iyi hizmet