iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Akpınar Mah, Malkoçoğlu Cad, Aşık Murat Çobanoğlu Sokak No: 2 Dükkan 1 Sancaktepe / İstanbul

Şeffaf Kış Bahçesi

Şeffaf Kış Bahçesi

Şeffaf kaplama kış bahçesi, mekanlarınızı yağmurdan, rüzgardan, sıcaktan ve çeşitli doğal afetlerden korumaya yarayan dış cephe kaplamasıdır. Şeffaf kış bahçesi özellikle kış ayılarında kullanılmak üzere, çatısı kapalı etrafı şeffaf branda veya katlanır cam olarak dizayn edilen bir sistemdir. Kış bahçesi branda belirli sektör ve kişilere hitap eder genellikle dışta kalmış ev bahçeleri cafe, restorantlar sigara içme odaları gibi bir çok alanda faliyetini uzun yıllar sürdüre bilen bir yapıya sahiptir. Şeffaf kış bahçemiz şeffaf cam olduğundan dış kısımı göre bilme özelliğine sahiptir bu şeffaf camlar diye adlandırdığımız sistem normal cam tabakadan daha sıcak tutmaktadır fabrika önlerine yada bahçelerine çoğunlukla şirket bahçelerine sigara içme odaları olarak konulmaktadır. Kış bahçesi branda, 4 mevsim uygulanabilir.

Özellikle dış alanlarda kış bahçesi, kamelya kaplama, kafe ve restoranların dışını kapatmak gibi birçok amaçla kullanılabilmektedir. Kullanım olarak son derece popüler olan ve birçok alanda rahatlıkla kullanılabilen şeffaf branda kaplamaları birçok mekanda görebilirsiniz. Özellikle sonbahar ve kış mevsiminde birçok mekanda ve kış bahçesinde mutlaka kullanılmaktadır. Bu brandaların dış yüzeyleri genellikle naylon, kalın branda kumaşı ve mika kullanılarak üretilmektedir. Uygulama alanı geniş olan bu brandaların farklı renkleri ve şekilleri olanları da mevcuttur. Sizi yağmurdan, kardan ve güneşten koruyacak olan şeffaf brandalar, iç mekanın görünmesi, dışarının rahatlıkla seyredilmesi gibi amaçlarla da kullanılmaktadır.

Genellikle kafe, restoran, manav, lokanta, kış bahçesi vb. alanlarda kullanılan kış bahçesi kullanımı son derece rahat ve pratik ürünlerdir. Gün içinde farklı hava koşullarına bağlı olarak bu brandaları rahatlıkla çıkarıp takabilirsiniz. Böylece eğer bir işletmeye sahipseniz, müşterileriniz rahatlıkla mekânınızda oturabilecektir. Şeffaf branda kaplamaların birbirinden farklı şekilleri ve boyutları mevcuttur. Kullanacağınız alana bağlı olarak satın alabileceğiniz gibi yine özel olarak sipariş vererek satın almanız mümkündür. Bakımı son derece rahat olan, yalnızca nemli bir bez yardımı ile temizlenebilen bu brandalar fazla yer kaplamadığından dolayı, işiniz bitince kolaylıkla saklayabilirsiniz. Özellikle fiyat olarak çok uygun fiyatlara satın alınabildiğinden dolayı birçok işletme tarafından satın alınmaktadır. Cafe restoran kış bahçesi fiyatları genellikle kullanılan alana, işe ve tercih edilen malzemeye göre değişim göstermektedir. Bütçenize uygun bir ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Şeffaf kış bahçesi cafe kış bahçelerimiz görüntü olarak küçük bir ev tipini andırmakta bu sayede kurulum yapılan alandan maksimum fayda sağlamaktadır isteğe bağlı olarak monte edilen yerler fermuar ve sloketli tokalar yardımı ile 4 bir tarafı açıla bilecek şekilde tasarlanmasına imkan sağlamaktadır bu yapılar rüzgar güneş ve olumsuz kötü hava şartlarından etkilenen en az yapı sistemleridir sağlamlık ve monte biçimi gerekli takviyeler mekanımızın yerine yapısına göre değişmektedir metal aksamlar bir birine uyumlu şekilde monte edilir ve bu uyum mont elenecek brandaya zarar vermemektedir sizde bu kalite ve düzenli işçilikten faydalan bilmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir

Bir önceki yazımız olan Fotoselli Kapı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
7/24 En iyi hizmet